Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Podścielacze

IMPAK akryl hybrydowy

Akrylowy materiał hybrydowy z pamięcią miękkości sterowanej temperaturą

IMPAK akryl hybrydowy

Akrylowy materiał hybrydowy z pamięcią kształtu Materiał wykazuje różną miękkość w zależności od proporcji proszek/płyn. Poza jamą ustną jest twardy, w jamie ustnej nabiera miękkości określonych proporcjami proszek/płyn.

Kiedy go stosujemy: materiał możemy zastosować w każdym typie protez: akrylowej częściowej lub całkowitej oraz szkieletach lub protezach acetalowych. Przy konstrukcji pelot oraz umocowań zamków precyzyjnych oraz podścieleń lub reabrazji.

Jaki sprzęt jest potrzebny: w znacznym stopniu zwiększa wygodę oraz retencje protez. Pozwala na uzyskanie szerokiej gamy projektów z wykorzystaniem podcieni, pozwala na redukcję przeciążeń w obrębie elementów precyzyjnych

Polerowanie i łączenie z akrylem: materiał poleruje się na wysoki połysk. Impak łączy się chemicznie z każdym typem akrylu. Zęby osadzane są w twardym akrylu. Materiał uplastycznia się pod wpływem gorącej wody i zachowuje nadany mu kształt. Protezę wykonaną z tego materiału czyścimy jak tradycyjną akrylową przy użyciu ogólnie dostępnych środków czyszczących. Rekomendujemy preparaty: Protech i Smile Again do czyszczenia i dezynfekcji protez, szczególnie miękkich i elastycznych

Impak, zestaw: 453g+325ml

Producent: CMP Nobilium, USA
760,00 zł

 

Polecamy

Zamówienie